+90 212 871 08 38

Kalite Politikamız

Sınırsız enerjimizle, biz bir markayız.


Formteknik, İstanbulun önemli bir sanayi ve yerleşim merkezi haline gelen Beylikdüzü’nde 2008 yılında kuruldu.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu,insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline geldi.

Müşterilerimiz
Formteknik, müşterilerini paydaş olarak görür ve onlar için değer yaratır.
Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müşterisi olduğunun farkındadır. Müşterisi daha azıyla yetinse bile, bir çözüm ortağı olarak onun maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.

Üründe ve Hizmette Kalite
Formteknik müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutar.
Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim için sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Çalışanlarımız
Formteknik ürün ve hizmetteki kalitenin çalışanların kalitesine bağlı olduğunu bilir.
Ekip içerisinde yer alan mühendisten temizlikçisine kadar tüm çalışanlar, ekip anlayışının önemini kavramış durumdadır. Çalışanlarının mesleki eğitimlerinin ve gelişimlerinin yanısıra sosyal, kültürel, sanatsal organizasyonlara sponsor olarak toplumsal etkinliklere katılımı destekler.

Sorumluluklarımız
Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı Formteknik için vazgçilmez önceliklerdir.
Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düşen çalışmaları yapar. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanır.